Hyundai Santa Fe отримав «п'ять зірок»

Hyundai Santa Fe отримав «п'ять зірок»Нове покоління моделі Hyundai Santa Fe удостоїлося найвищої оцінки - «п'ять зірок» з п'яти - по системі європейської програми оцінки нових автомобілів Euro NCAP. Hyundai Santa Fe отримав найвищий у своєму сегменті результат (89%) після перевірки автомобіля на безпеку для дітей 18-ти місячного і 3-х річного віку.

У категорії «захист дорослих пасажирів» Hyundai Santa Fe отримав 96% як автомобіль, що надає найбільш безпечні умови для водіїв та пасажирів: підголовники і сидіння забезпечують хороший захист від травм хлистів у разі бічного і переднього зіткнення.

Santa Fe нового покоління продемонстрував високі результати і при перевірці автомобіля на безпеку для пішоходів, де максимальна кількість балів було отримано завдяки конструкції бампера, що забезпечує захист їхніх ніг. Електронна система стабілізації, а також індикатор не пристебнутих передніх і задніх ременів безпеки сприяли отриманню високих балів (86%) в категорії «Safety assist», що враховує активну безпеку автомобіля.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 1-12-2012, 12:26
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх