Знижки обвалять авторинок Німеччини

Знижки обвалять авторинок НімеччиниНайближчим часом авторинок Німеччини «звалиться». Причина - знижки. В даний час спостерігається різке і суттєве скорочення продажів, посилення конкуренції. Все це змушує німецьких дилерів просто-напросто змушують дилерів робити знижки на якісних «залізних коней». В результаті, ті, хто хочуть купити машину, можуть зробити це вже зараз, причому на вигідних умовах.

Для проведення продажу своїм клієнтам автомобіля зі знижкою німецькі менеджери спеціально оформляють одноденну державну реєстрацію. По суті, відразу після цієї процедури його машина просто стає уживаної. Тепер порядку третини всіх автомобілів продається таким чином, а все необхідне для неї справжні автолюбителі купують тут.
Таку методику застосовують концерни, а дилери натомість отримують можливість пропонувати всім бажаючим свіжі демонстраційні і службові авто зі знижкою.

Фахівці відзначають, що такий метод допомагає закордонним дилерам вдало продавати машини, причому їхня ціна набагато нижче рекомендованої автовиробниками. Згідно з офіційними даними, дилери дають клієнтам знижки близько 25 відсотків. Лише у вересні поточного року дилери реалізували 83000 752 автомобіля з «тактичною» реєстрацією.

Згідно з офіційними даними, минулого місяця поточного року безперечними лідерами стали Alfa Romeo - знижка 64 відсотки, Chevrolet - 62 відсотки. По суті, такого роду метод продажів є ефективним, оскільки він приносить прибуток і попит на «залізних коней» в межах Німеччини не знижується. Враховуючи, що в даний час Німеччина, як і всі країни Євросоюзу переживають не найкращі часи, то такий варіант не можна назвати програшним. Навпаки, він все ж допомагає підтримувати невеликий, але стабільний оборот коштів у національній економіці.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 18-10-2012, 11:03
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх