онлайн казино Украины

Деякі деталі про новий Volvo XC90

Деякі деталі про новий Volvo XC90Шведи вже відверто затягнули з підготовкою наступника Volvo XC90.Його чекали ще в минулому десятилітті, а він до сих пір на конвеєрі. Нічого, нове покоління моделі залишилося чекати зовсім небагато. Так принаймні запевняють журналісти американського видання MotorAuthority.

У розпорядженні преси з'явилися деякі нові дані про майбутній Volvo XC90. Стало відомо, що модель буде побудована на модульному шасі Scalable Platform Architecture (SPA), яке дозволить розміщувати на собі машини з різними типами приводу і абсолютно різними габаритними розмірами.

Судіть самі, SPA пізніше ляже в основу компактного хетчбека С30 і нового бізнес-седана S80! Але найбільшим автомобілем на шасі стане як раз XC90, на якому SPA і дебютує. Платформа дасть можливість встановлювати більшу лінійку 4-циліндрових моторів, а також гібридну силову установку.

Очікується, що машина буде показана в наступному році, але потрапить в шоу-руми дилерів тільки в 2014-му. Для тих, кому не терпиться купити паркетник Volvo, є хороша новина - на автосалоні в Парижі шведи покажуть новітній XC40.

  • 0
Добавлено: 1-06-2012, 20:45
0
164

Похожие публикации


Наверх