В Infiniti M45s 2003-'04 завжди повний бак

В Infiniti M45s 2003-'04 завжди повний бакВАШИНГТОН - Nissan відкликає 8 120 одиниць Infiniti M45s 2003-'04, оскільки бензобак седану може опустіти без попереднього повідомлення про це, в зв'язку з неполадками монтажної плати.Про це стало відомо завдяки інформації, яку надала Національна Адміністрація Безпеки Дорожнього Руху.

"Через відмову плати, стрілка, що вказує на рівень залишку пального може показувати вище значення, ніж воно є насправді", вказали НАБДР в описі проблеми. "В результаті, в автомобіля може раптово закінчитись бензин без попереднього повідомлення. Транспортний засіб може зупинитись, без ніякого на те попередження, що збільшує ризик аварії".

Nissan повідомили федеральні органи безпеки, що "з приводу цього автомобіля було підвищено кількість гарантійних претензій, що стосувались даного питання".

Відкликані M45s були побудовані в період між 7 березня 2002 та 3 червня 2004.

"В деяких з постраждалих автомобілях, тепло, що виділяється з кількох компонентів на монтажну плату, в наслідок руху автомобіля, може викликати тріщини у місцях спаювання в результаті теплового шоку," йдеться в документації Nissan, представленій у федеральному уряді. "Якщо відбудеться тріщина в місці спаювання, що створить цим самим розрив ланцюга, датчик палива може вказувати на більший залишок палива у бензобаці, ніж є насправді, або завжди вказувати, що він є повним".

Дилери Infiniti замінять монтажні плати. Відклик очікується розпочатись близько 15 квітня. Власники Nissan можуть звернутися за телефоном (800) 647-7261.


Источник: http://svit24.net
шаблоны для dle 11.2

Новости Авто-мото
Добавлено: 22-03-2012, 13:55
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх