Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Податківці поспілкувались із чернігівськими студентами: відкрита лекціяДнями в рамках декади ННІ Управління та адміністрування Чернігівського національного технологічного університету відбулася відкрита лекція на тему: «Особливості зв’язків з громадськістю органів Державної фіскальної служби: стан та перспективи».
Перед студентами виступила завідувач сектору комунікацій ДПІ у м. Чернігові Алла Булава.
«Одним з пріоритетних напрямів діяльності органів ДФС є забезпечення своєчасного та об’єктивного інформування громадськості про найважливіші питання їх діяльності, вивчення громадської думки та вжиття заходів, спрямованих на підвищення іміджу служби. Особлива увага фахівців фіскальної служби приділяється взаємодії із засобами масової інформації. Взаємна довіра у цьому спілкуванні, обмін інформацією є основою рівноправних відносин між ЗМІ та органами ДФС», - зазначила податківець.
Під час виступу учасникам заходу були продемонстровані друковані, відео та фото - матеріали, підготовлені фахівцями інспекції для інформування платників податків з питань роз’яснення та практичного застосування норм Податкового кодексу, діяльності інспекції, новацій податкового законодавства. Серед присутніх розповсюджена власна друкована продукція (пам’ятки, листівки).
У ході лекційного заняття фахівець акцентувала увагу на питанні підвищення рівня податкової культури суспільства, яке є надзвичайно важливою проблемою сьогодення в нашій державі.
Також студенти дізналися про право платника податку на податкову знижку на навчання, можливість отримання безкоштовного ключа електронного цифрового підпису.
Зацікавленість у присутніх викликали електронні сервіси та адміністративні послуги, що пропонуються платникам Державною фіскальною службою України.
На закінчення зустрічі, студенти та викладачі, які були присутні на лекції, отримали вичерпні відповіді на усі свої запитання.

   1-12-2015, 09:34   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.