онлайн казино Украины

Чому Путін роздає паспорти РФ для ОРДЛО?

24 квітня 2019 року, саме в цей день президент РФ В. Путін підписав указ про те, що жителі окупованих територій Луганської та Донецької областей можуть отримувати паспорти РФ за спрощеною процедурою. Мешканці ОРДЛО, зможуть отримувати паспорт без таких вимог, як 5 років проживання на території РФ та іспитів. Причиною цього указу зі слів «вічного» президента РФ є гуманітарна необхідність, оскільки жителі ОРДЛО, що розмовляють та думають російською мовою позбавлені своїх прав і свобод.

На думку російських пропагандистів майбутня влада, що заявила про «перезавантаження» Мінських угод дозволить нахабні дії РФ на ОРДЛО. У команді Зеленського заявили, що Україна робитиме «все від неї залежне, аби захистити, надати належну допомогу та забезпечити права своїх громадян, які вимушені перебувати на окупованих територіях. Україна заявляє, що паспортизація мешканців ОРДЛО суперечить змісту Мінських домовленостей і Україна за жодних обставин з цим не погодиться. Тим часом Президент України Петро Порошенко закликав міжнародних партнерів «жорстко засудити злочинні дії російської влади, а також посилити режим міжнародних санкцій» та доручив МЗС звернутися до ООН, ОБСЄ та ЄС.

Міністр МЗС України П. Клімкін закликав жителів псевдореспублік відмовитись від отримання російських паспортів. Слід також зауважити, що в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій заявили, що будь-який громадянин України, який прийме громадянство РФ юридично втратить українське. В результаті виникатиме реальна загроза, що українські документи використовуватимуть у подальшому для скоєння протиправних дій.

Хотілося б зазначити, що процес паспортизації мешканців ОРДЛО негативне вплине на звичайних громадян РФ, оскільки загарбницькі дії Путіна та його поплічників стають причиною для введення нових санкцій з боку цивілізованого світу. Також більша частина людей, що будуть отримувати паспорти РФ по спрощеній процедурі це терористи та їх пособники. Існує ще економічне питання, чи бажають громадяни РФ сплачувати податки для соціальних виплат та пенсій мешканцям ОРДЛО?

З вищевикладеного можна зробити висновок, що це не вимушений гуманітарний крок РФ, а подальша окупація та закріплення свого впливу на ОРДЛО та остаточне порушення всіх можливих міжнародних угод в т.ч. Мінських

  • 0
Добавлено: 25-04-2019, 18:43
0
1 149

Похожие публикации


Наверх