онлайн казино Украины

Facebook запускає сервіс для відсилання реальних подарунків

Facebook запускає сервіс для відсилання реальних подарунківДля відправки реальних подарунків друзям по сайту найбільша у світі соціальна мережа Facebook запускає у США сервіс Gifts.

Як повідомили у соцмережі, користувач може відправити подарунок безпосередньо з нагадування про дні народження друга або з його Facebook-сторінки, а функція переадресує його на сторінку сервісу Facebook Gifts, де він може обрати відповідний подарунок і додати вітальне повідомлення.

Наразі така можливість доступна лише для користувачів браузерної версії і Android-програми соцмережі, а в магазині доступні кілька сотень варіантів подарунків – від окулярів Warby Parker до кави Starbucks і пончиків від нью-йоркської пекарні Magnolia Bakery. Вартість такого подарунка – від п'яти до декількох сотень доларів.

До речі не обов’язково знати адресу одержувача для відправки подарунка, адже він отримає повідомлення про свій подарунок з пропозицією ввести актуальну адресу доставки. Він ще й може змінити параметри подарунка – розмір, смак, колір або стиль.

До слова, соцмережа Facebook вражає не лише кількістю зареєстрованих юзерів, але й іншими, не завжди позитивними показниками. Щодня близько 8 000 користувачів соцмережі покидають цей світ. Що ж відбувається з їхніми профілями?

http://carfor.ru/o/otzyvy_vladelcev/bmw_reviews/

Добавлено: 29-09-2012, 12:02
0
0

Похожие публикации


Наверх