Користувачі уже почали скаржитись на Wi-Fi у новому iPhone 5

Користувачі уже почали скаржитись на Wi-Fi у новому iPhone 5Окрім подряпин на корпусі та карт iOS 6, користувачі нового iPhone 5 почали скаржитись на низьку швидкість передачі даних через Wi-Fi.

Експерти зафіксували та обговорюють черговий недолік новенького iPhone 5. На цей раз проблема виникла з Wi-Fi. Найімовірніше - через програмну помилку.

На багатьох форумах та форумі підтримки Apple зросла кількість повідомлень про низьку швидкість передачі даних через Wi-Fi нового пристрою. При однакових умовах iPhone 5 деколи довантажує дані з мережі повільніше, ніж навіть iPhone 4.

Показники Speedtest.net для проблемних пристроїв відрізняються: у когось швидкість "на вхід" становить близько 2,5 Мбіт/с при явно більшій пропускній спроможності каналу, а хтось і зовсім рапортує про жалюгідні 0,5 Мбіт/с. Ні скидання налаштувань мережі, ні перемикання між двома частотами не допомагає.

При цьому користувачам допомогло перемикання шифрування з WPA2 на менш безпечний WEP у налаштуваннях роутера. Це означає, що відповідальність за проблему можна покласти на iOS.

Зовсім рідко буває й таке, що iPhone 5 "втрачає" безпровідну мережу або не бажає до неї підключатися.

До слова, творці Google Maps попрацюють над картами з iOS 6.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 25-09-2012, 11:57
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх