Китайська влада вилучає з продажу iPad - він порушує авторські права місцевої компанії

Китайська влада вилучає з продажу iPad - він порушує авторські права місцевої компаніїКитайська влада почала вилучати з магазинів міста Шицзячжуан планшетні комп'ютери Apple iPad через претензії місцевої компанії Proview Technology, яка відстоює права на торговий знак iPad.

Вилучення планшетів у Шицзячжуані владою почалося після звернення Proview. Подібні заходи можуть бути прийняті ще більше ніж у 20-ти китайських містах, які представники компанії зазначили у своїй претензії.За даними Bloomberg, кількість вилучених iPad поки що обмежена лише кількома десятками.

Proview зареєструвала торгівельний знак iPad у Китаї у 2000 році. Її дочірня компанія Proview Taipei отримала права на цей знак у деяких країнах ще у 2000 році. Apple викупила у Proview Taipei права на нього у 2009 році, проте головна компанія Proview стверджує, що на територію Китаю та угода не поширюється.

За даними китайського онлайн-видання Caixin Online, Proview розраховує отримати від Apple близько 10 млрд юанів (приблизно $ 1,58 млрд) за порушення копірайту.

У кінці минулого року Apple спробувала в суді відстояти права на торговий знак iPad, проте китайський суд відхилив позов американської компанії.

Право на вільне використання торгового знака iPad у Китаї принципове для Apple, що покладає великі надії на цей ринок.

У січні повідомлялося, що американська корпорація Apple заявила про припинення продажів останньої моделі iPhone 4S у Шанхаї у зв'язку з масовою тиснявою.


Источник: http://studic.info
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 14-02-2012, 00:43
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх