Facebook видалятиме фото через 30 днів

Facebook видалятиме фото через 30 днівЗа словами представника Facebook, соцмережа встановила максимальний термін тривалістю 30 днів для остаточного видалення фото користувачів зі своїх серверів.

Річ у тім, що коли користувач вважає, що видаляє фотографію зі свого профайлу, він фактично лише надсилає адміністрації Facebook запит на видалення з серверів соцмережі. Проте, хоч фото вже й немає на сторінці користувача, та воно залишається доступним за прямого посилання. Причина цього – стара система зберігання фотографій, завантажених користувачами на ранніх етапах розвитку соцмережі.

Фіксоване видалення викликало численні скарги користувачів і претензії регуляторів ринку.

Вже оновлена система зберігання фото передбачає максимальний термін остаточного видалення файлів з серверів Facebook впродовж 30 днів після запиту, а в певних випадках і швидше.

До слова, нещодавно Facebook створила функцію, з допомогою якої користувачі можуть повідомити своїм друзям через Timeline про майбутнє поповнення в сім’ї. Таке повідомлення можна додати окремою подією у розділі "сім'я" у соцмережі.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 18-08-2012, 11:26
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх