У Skype можна обрати смайлики з портретною схожістю

У Skype можна обрати смайлики з портретною схожістюСервіс інтернет-телефонії Skype представив додаток для Facebook, який дозволяє створити смайлик на основі власних фотографій.

За допомогою програми користувач може зробити смайлики двох видів — статичні та анімовані. Статичний смайлик створюється на основі будь-якого знімку користувача, завантаженого на Facebook.

Щоб отримати анімований, використовують веб-камеру. Камера п'ять разів фотографує обличчя користувача та поєднує фотографії в рухому картинку. Під час зйомки користувачеві пропонують зобразити на обличчі емоцію, яку він хоче висловити цим смайликом.

Готовий смайлик можна опублікувати на своїй сторінці у Facebook або помістити в спеціальну галерею. Додаток також видає посилання на картинку, яку потім можна вставляти в месенджери.

Мета програми, яка отримала назву Skype Humoticons, — зробити смайлики, які застосовуються при інтернет-спілкуванні "більш людяними".

Додаток Skype Humoticons став частиною маркетингової кампанії сервісу під назвою "Настав час для Skype". Її мета — нагадати про Skype користувачам, які все більше часу проводять в соцмережах. Маркетологи сервісу підкреслюють, що на відміну від Facebook і Twitter, Skype пропонує майже "живе" спілкування.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 1-05-2012, 13:33
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх