Останні оновлення музичних сервісів: переваги та недоліки для слухачів

Поява музичних стрімінгових сервісів змінила як сприйняття контенту, так і музичний світ в цілому, а платити за музику нарешті стало нормальним. Музичні платформи продовжують вдосконалюватися та пропонувати нові можливості в умовах боротьби за аудиторію, тож зупинимось на їх основних нововведеннях станом на липень 2023 року, щоб полегшити кінцевий вибір користувача.


Apple Music


Запуск цього сервісу відбувся ще у 2015 році, тому Apple є своєрідним “ветераном” на ринку. Це дозволяє мати стрімінговому сервісу свої особливості, які докорінно відрізняють його від інших. Одним з найпомітніших, наприклад, є відсутність постійного безкоштовного користування - слухати Apple Music можна лише на основі платної підписки, проте для нових користувачів передбачено пробний 3-місячний період, тоді як інші сервіси скорочують його до 1 місяця. Щодо подарункових акцій, то умовні бонуси до дня народження, як прийнято у тих же онлайн-казино, тут відсутні, проте можна згадати пропозицію від ПриватБанку - 4 місяці підписки для нових користувачів та 3 місяці для тих, хто мінімум рік не поновлював підписку.

З останніх помітних нововведень Apple Music можна пригадати оновлений дизайн - на головний екран блокування повернулась можливість розгорнути обкладинку музичної композиції на весь екран. Також цікавим інструментом стало звучання Dolby Atmoss - можливість отримати так зване об'ємне звучання. Втім нещодавно з'явився ще одна новинка, яка могла залишитись непоміченою - ще у 2021 році Apple оголосила про придбання сервісу класичної музики Primephonic, а в кінці березня 2023 року нарешті презентувала окремий додаток Apple Music Classical для шанувальників класики.

Youtube Music


Музика від Youtube має свої переваги, а найголовніша з них полягає у набагато ширшому каталозі пісень, ніж у тому ж Apple чи Spotify. Це стало можливим завдяки поєднанню музичного майданчику та всім відомого відеосервісу - Youtube Music відкриває доступ до усієї бібліотеки з платформи “старшого брата”, тож з великою вірогідністю вий знайдете там те, чого не буде в інших каталогах. Щоправда, над таким неофіційним контентом завжди висить загроза скарги та блокування від полодарів прав.

Останнім нововведенням майданчика стали елементи, які більше спрямовані на підвищення зручності користування. Наприклад, у червні 2023 року з'явилася функція автоматичного додавання композиції в ваш останній плейлист, що дуже зручно для шанувальників рукотворних підбірок.


Spotify


Стрімінг-сервіс прийшов на український ринок лише у 2020 році, проте одразу став одним з найпопулярніших серед українців. Цьому сприяла його орієнтованість на західний ринок, відсутність засилля російської музики та звісно ж знамениті підбірки, як основний козир - склалася стійка думка, що у Spotify виходить “радити” найкраще. Серед інших:
  • Якісні алгоритми рекомендацій;
  • Інтеграція з іншими сервісами та соціальними мережами;
  • Велика кількість оригінальних плейлистів.

Наразі ж відомо, що Spotify працює над додавання у свій сервіс повноцінних відеокліпів до каталогу пісень, а також на користувачів чекає новий тариф Superpremium, завдяки якому якість звучання зросте, але будуть і інші переваги, які поки тримаються в секреті.

  • 0
Добавлено: 7-07-2023, 13:59
0
91

Похожие публикации


Наверх