онлайн казино Украины

"Карпати": Усі темні справи, які роками поглинали наш футбол, мають бути вивернуті назовні

"Карпати": Усі темні справи, які роками поглинали наш футбол, мають бути вивернуті назовні"Карпати" висловили задоволення фактом проведення обшуку у ФФУ, яке організували СБУ на Генпрокуратура.
"ФК "Карпати" високо цінує той факт, що Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою доволі оперативно відреагували на численні публікації у засобах масової інформації щодо ймовірних фактів корупції у Національній Федерації та Прем’єр-лізі, зокрема про так звану "справу м’ячів", де фігурують прізвища першого віце-президента ФФУ Анатолія Попова та виконавчого директора ФФУ Максима Бондарєва.

Наш клуб вже не раз декларував цілковиту підтримку та допомогу слідству щодо згаданих фактів. Ми готові до співпраці та закликаємо усіх небайдужих суб’єктів українського футболу всебічно сприяти слідству, інформуючи про численні факти зловживань, хабарництва та корупції з боку футбольної верхівки країни. Боятися вже немає чого – слідство проводять не кишенькові органи ФФУ з їхнім принципом "рука руку миє", а авторитетні державні органи, що після Революції гідності отримали від суспільства підтримку та кредит довіри.

Усі темні справи, які роками поглинали наш футбол, мають бути вивернуті назовні, перевірені усі чиновники, арбітри, делегати, інспектори, всі витрати за останні 15 років. Цей процес повинен бути максимально публічним, прозорим та відкритим для суспільства. Переконані, що ретельні перевірки діяльності не повинні оминути й регіональні федерації футболу, більшість з яких тривалий час були і залишаються елементами старої системи", - йдеться у заяві клубу.

Добавлено: 25-12-2014, 22:01
0
0

Похожие публикации


Наверх