Білогура: «Сенсація» про Атрошенка - дута

Білогура: «Сенсація» про Атрошенка - дутаЗазвичай у післявиборчий період, коли настає інформаційне затишшя, ЗМІ починають вигадувати різні «сенсації», не підтверджені жодним чином. Єдина мета таких дій – підтримка власного рейтингу.

Цей рік не став виключенням, і чергова «сенсація» не змусила себе довго чекати.

Так, 26 листопада декілька чернігівських сайтів розмістили матеріал про те, що переможець виборчих перегонів по виборчому округу №206 Атрошенко Владислав вступив у фракцію Партії регіонів.

Ця новина розміщена з посиланням на інтернет-видання «Экономические известия».

Мені, як помічнику народного депутата України В.А.Атрошенка, з приводу вищевказаної «сенсації» відомо наступне.

До Верховної Раду України Владислав Анатолійович йшов для того, щоб:

перше - здійснити низку законодавчих змін, як того вимагають виборці і що безпосередньо записано в його програмі;

друге - збільшити бюджетне фінансування медицини, освіти, культури. А також збільшити капітальні видатки на газифікацію та ремонти доріг;

третє - поставити під жорсткий депутатський контроль роботу виконавчої влади як в 206 виборчому окрузі, так і в Чернігівській області в цілому, наблизити владу до людини і вирішити низку абсолютно конкретних питань, які залишаються поза увагою влади на місцях.

Передвиборча робота Владислава Анатолійовича у виборчому окрузі показала - значна кількість проблем не вирішується через банальну службову невідповідність чиновників на місцях.

Пріоритетом для Владислава Анатолійовича являються люди та якість їхнього життя, а не політична кон'юнктура. Він готовий взяти на себе відповідальність та йти працювати у більшість всупереч цій самій політичній кон’юнктурі. Це можливо за умови узгоджених дій з виконавчою владою вже сьогодні та в подальшому. Першим кроком спільних дій повинна стати заміна вказаних вище некомпетентних керівників на енергійних та ефективних, які зможуть наблизити владу до людини.

Це є свідома політична позиція Владислава Анатолійовича, про яку, наскільки мені відомо, він поінформував ряд вищих державних посадовців. Ця позиція також відома Голові облдержадміністрації В.М.Хоменку.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 29-11-2012, 12:25
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх