Рибаков допоміг Щорському та Корюківському районам

Рибаков допоміг Щорському та Корюківському районамВін системно працює на Сіверщині, допомагає і вирішенні ключових питань, його присутність в окрузі відчувається постійно і мешканці звично називають його своїм депутатом.

Кожен візит до районів Ігор Рибаков починає з відвідування храму.

Там отримує благословення на добрі справи настоятелів церков. Він завжди допомагає церквам, дотримується канонів і керується у своєму житті всіма заповідями.

Рибаков не дає порожніх обіцянок і завжди приїздить до виборців з добрими новинами. Так сталося і цього разу. Завдяки йому область змогла отримати із державного бюджету 107 мільйонів гривень на вирішення соціально-економічних питань.

За ці кошти ремонтують школи, лікарні, ФАПи, будинки культури, дороги, каналізації, водогони, будують сучасні котельні з застосуванням енергозберігаючих технологій та виконують чимало інших робіт, профінансувати, які не в змозі ні місцевий, ні обласний бюджети.

Сіверська земля багата талантами. Ігор Рибаков з задоволенням їх підтримує і допомагає. За його сприяння цього року провели фольклорний фестиваль у Щорсі, де були представлені колективи народної творчості з усієї області.

Під час візиту, лідер фракції «Реформи заради майбутнього» побував у Великощимельському будинку культури і оглянув приміщення, яке потребує термінової реконструкції. Це старенька хата, віком понад 100 років. Але селяни люблять свій осередок культури, тут працює 10 художніх колективів і гуртків.

Серед учасників - найбільше молоді. Завдяки старанням депутата незабаром розпочнеться капітальний ремонт будівлі. Для цього він добився виділення коштів з держбюджету .

Під час візиту у Щорсі Ігор Рибаков відвідав вище училище лісового господарства, на алеї почесних гостей посадив ялинку, зустрівся з колективом училища.

У Корюківці побував у історичному музеї, на фабриці «Слов’янські шпалери», у центральній районній лікарні. Для лікарів теж привіз гарні новини.

На реконструкцію приймального відділення, станції швидкої допомоги, актового залу та поліклініки Ігор Рибаков добився виділення з держбюджету три з половиною мільйони гривень. А на реконструкцію приміщення колишньої школи під гуртожиток для лікарів – чотири з половиною мільйонів. Кошти надійдуть в цьому році.

Ігор Рибаков із родини медиків і питання охорони здоров’я йому близькі з дитинства.

У всіх районах він провів особистий прийом громадян. Люди приходили з різними проблемами, як особистими, так і за дорученням громади. А ще дякували за допомогу у вирішенні їх питань.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 18-06-2012, 08:32
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх