онлайн казино Украины

Вже понад мільйон українців захворіло на грип

Вже понад мільйон українців захворіло на грипНачальник відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Віктор Ляшко повідомив, що з початку епідеміологічного сезону в Україні захворіло 1 мільйон 5 тисяч українців.

"З початку епідеміологічного сезону на респіраторні вірусні інфекції вже перехворіло 1 мільйон 5 тисяч українців. Лише за минулий тиждень - 170 тисяч осіб, що на 4% більше, ніж за попередній звітний тиждень, тобто відмічається певний ріст", - повідомив Ляшко.

За цей час госпіталізовано 99 тисяч хворих.

Щодо вакцинації. То за час епідемічного періоду від хвороби настереглися лише 0,2% населення.

"У період з 1 жовтня вакциновано 39 тисяч осіб, що становить 0,2% від загальної кількості населення і це вже є позитивна динаміка", - сказав експерт.

Нагадаємо, Державна санітарно-епідеміологічна служба попереджає, що на українців чекають три штами вірусів. Прогнозують, що на грип захворіють 8 мільйонів українців.

Згідно з даними ВООЗ, кожного року під час епідемії грипу помирає приблизно півмільйона осіб.

Головний позаштатний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська розповіла, що грип має тенденцію до швидкого поширення. Так, одна людина, яка хворіє на грип, здатна заразити 100 осіб.

Головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка заявив, що щеплення від грипу напередодні епідемії збереже не тільки здоров'я, а й заощадить кошти, які потім доведеться витратити на лікування.

Оскільки нещодавно Італія наклала заборону на продаж вакцини від грипу фармакологічній компанії Novartis, світова спільнота побоюється, що вакцин від грипу може не вистачити.

Добавлено: 15-11-2012, 10:54
0
0

Похожие публикации


Наверх