У міліції допитали FEMENістку у справі щодо спилювання хреста в Києві

У міліції допитали FEMENістку у справі щодо спилювання хреста в КиєвіСпівробітники міліції допитали лідера жіночого руху FEMEN Анну Гуцол у зв'язку з розслідуванням кримінальної справи про спилюванні поклінного хреста в центрі Києва.

Як розповіли в МВС, Гуцол допитали сьогодні у Печерському райуправлінні міліції.

Також за інформацією руху FEMEN, наголошується, що повістки на допит були направлені трьом активісткам руху - Інні Шевченко, Анні Гуцол і Оксані Шачко.

"FEMEN пов'язує порушення кримінальної справи за спилювання хреста з недавньою вимогою Президента Януковича покарати по всій строгості учасниць цього "варварства"", - йдеться в повідомленні руху FEMEN.

За інформацією організації, двічі Печерське райвідділення міліції відмовляло в порушенні кримінальної справи, і прокуратура двічі скасовувала постанови міліції.

Нагадаємо, За спиляний рухом FEMEN хрест у центрі Києва Президент Віктор Янукович вимагає від правоохоронців покарання для активісток.

Про свою вимогу покарати FEMEN за варварство Віктор Янукович повідомив під час зустрічі з главами церков і керівниками релігійних організацій.

17 серпня, у день винесення вироку російському панк-гурту Pussy Riot, FEMEN на їхню підтримку спиляли поклінний хрест в центрі Києва. Цей пам'ятний хрест, як відомо, встановлений на пагорбі над Майданом Незалежності біля Жовтневого палацу в Києві, де до Другої світової війни знаходилося управління НКВД і в якому відбувалися розстріли.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 22-10-2012, 13:54
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх