Лікар чернігівської лікарні: Аналізи крові Луценка у нормі

Лікар чернігівської лікарні: Аналізи крові Луценка у норміВиконуючий обов’язки головного лікаря Чернігівської обласної лікарні Валерій Чобітько повідомив, що Юрій Луценко пройшов ряд інструментальних обстежень, зокрема, біохімічний аналіз.

"Відповідно до рекомендацій, сьогодні Луценко було проведено ряд обстежень, а також відібрано кров для біохімічного аналізу", - повідомив медик.

Валерій Чобітько заявив, що стан здоров’я Луценка не потребує лікування у стаціонарі.

"На сьогоднішній день, показники для поміщення на стаціонарне лікування у пацієнта відсутні. Найближчим часом його також огляне головний позаштатний лікар - гастроентеролог управління охорони здоров’я області", - повідомив лікар.

Він додав, що результати біохімічного аналізу також у межах норми.

Нагадаємо раніше, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко погодився на дообстеження, яке передбачає ендоскопію. Однак поставив умову – його лікуватимуть у стаціонарі за межами Менської колонії.

Сьогодні, у Державній пенітенціарній службі України повідомили, що екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка обстежили у Чернігівській обласній клінічній лікарні. Також додали, що стан Луценка задовільний, стаціонару він не потребує.

А от Ірина Луценко сумнівається, що її чоловіка обстежили в Чернігівській обласній лікарні і зробили висновок, що він не потребує стаціонарного лікування.

Добавлено: 12-10-2012, 13:11
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх