онлайн казино Украины

У Німеччині невідомим вірусом інфіковано вже більше 10 тисяч дітей

У Німеччині невідомим вірусом інфіковано вже більше 10 тисяч дітейУ Німеччині збільшилася кількість зареєстрованих випадків захворювання кишковою інфекцією серед дітей та підлітків, – зараз інфіковані 10 тисяч людей.

"Станом на вівторок, 2 жовтня, зафіксовано 10 тисяч і 8 випадків захворювання на кишкову інфекцію", – повідомили у прес-службі берлінського Інституту вірусології імені Роберта Коха.

Вірусологи повідомили, що це – наймасштабніша в Німеччині епідемія за останні роки. За їхніми даними, перші випадки зараження були зафіксовані на початку минулого тижня, а пік епідемії припав на 26 та 27 вересня, після чого кількість нових випадків почала зменшуватися.

Як відомо, спалахи інфекції були зареєстровані у 416 навчально-виховних закладах східнонімецьких земель – Берліна, Бранденбурга, Саксонії, Саксонії-Ангальт та Тюрінгії.

За словами експертів, джерелом міг стати так званий норовірус. Водночас, місцева влада припускає, що діти отруїлися їжею з їдалень у школах та дитсадках.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Німеччині понад 6 з половиною тисяч дітей заразилися небезпечним вірусом, імовірно, кишковою інфекцією.

Добавлено: 3-10-2012, 12:59
0
0

Похожие публикации


Наверх