Водії-початківці уважніше керують авто

Водії-початківці уважніше керують автоВідповідно до розподілу автопригод за віком та стажем водіїв, які скоїли ДТП, то можна відзначити, що у січні 2012 року водії зі стажем керування транспортними засобами до 5 років скоїли 282 ДТП, з них 51 – з постраждалими. Питома вага таких ДТП становить 36,2% від загальної кількості авто пригод з потерпілими. Про це повідомили у прес-службі управління ДАІ у Львівській області.

Разом з тим повідомляємо, що водії, які керували транспортними засобами від 1 до 2 років, скоїли 119 дорожньо-транспортних пригод, у тому числі 19 – з потерпілими (питома вага 13,5% від усіх дорожньо-транспортних пригод із потерпілими).

Зважаючи на таку статистику, можна відзначити, що водії-початківці уважніше та обережніше беруться за керування транспортними засобами. Більшість з них не перевищують швидкісних режимів. А це порушення, як правило, часто призводить до зіткнень чи дорожньо-транспортних пригод з потерпілими чи загиблими.

Крім того, з вини водіїв віком від 16 до 40 років скоєно 500 дорожньо-транспортних пригод, що становить більше як 68,2% від їх загальної кількості, з них 68 – з постраждалими (питома вага 63,0%).


Источник: http://portal.lviv.ua
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 10-02-2012, 12:12
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх