4 ДТП, в яких 9 людей травмувались, зареєструвала ДАІ на Тернопіллі в лютому

4 ДТП, в яких 9 людей травмувались, зареєструвала ДАІ на Тернопіллі в лютомуЧотири дорожньо-транспортні пригоди, в яких дев'ять людей отримали поранення, вже зареєстровано на Тернопільщині з початку лютого. Крім того, кажуть в управлінні ДАІ, чи не щодня фіксується п'ять-шість ДТП, в яких страждають тільки автівки. Зрештою, в порівнянні з таким же періодом минулого року, аварій у нашій області поменшало.

Микола ЛЕЦКАЛЮК, начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області

Якщо порівняти з минулим роком, то в нас в минулому році було 5 автопригод, двоє людей загинуло та 6 отримали поранення. Отже, є зниження, ну перш за все вплинули погодні умови, тому що транспорту виїжджає значно менше, та й ввечері пішоходів тоже значно менше ходить по дорогах наших.

Зрештою, якщо через морози і снігопади менше транспорту виїжджає, а відтак і менше аварій, частина зареєстрованих дорожньо-транспортних пригод, які вже сталися в лютому, були спричинені саме негодою.

Микола ЛЕЦКАЛЮК,начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області

А саме невчасна очистка проїзної частини бокових вуличок. Якшо візьмемо місто Тернопіль, то центральні вулиці були очищені, в нормальному стані, то на ряду бокових вулиць утворився сніговий накат, тому що їх не прочищали нормально, відповідно. Кожен день ми реєструємо 5-6 автопригод з матеріальними збитками через те, що водії, коли їхали по нормальній дорозі, виїжджають на бокову вуличку, не зважають на стан покриття, закатаний сніг, продовжують рух з великою швидкістю, не вибирають безпечної швидкості і в результаті було скоєно, але це я повторяю, були автопригоди з матеріальними збитками.


Источник: http://nter.net.ua
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 9-02-2012, 11:36
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх