Клюєв: Конституційна більшість у Раді виступатиме за зближення з Євросоюзом

Клюєв: Конституційна більшість у Раді виступатиме за зближення з ЄвросоюзомСекретар РНБО Андрій Клюєв заявив, що у Верховній Раді сьомого скликання працюватиме конституційна більшість парламентаріїв, які виступають за зближення нашої країни з Євросоюзом, тому євроінтеграція залишається пріоритетом зовнішньої політики України.

Клюєв зазначив, що, з огляду на консенсус у цьому питанні, українська влада розраховує на швидке підписання Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом, включаючи створення зони вільної торгівлі. Це, на його думку, може дати потужний імпульс розвитку двосторонніх відносин.

"Незмінність курсу євроінтеграції підтвердили результати парламентських виборів. Позиція української влади в цьому питанні монолітна: наша країна є невід'ємною частиною європейської цивілізації", - заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України.

Крім того, Андрій Клюєв висловив своє сподівання на підтримку євроінтеграційних процесів з боку Польщі.

"Українсько-польські відносини є, мабуть, найбільш ефективним прикладом "роботи над помилками" у міждержавних відносинах. Хоча в історії наших народів були непрості і навіть трагічні моменти, сьогодні партнерство Києва і Варшави є прикладом ефективної співпраці між європейськими державами. Ми не просто знаходимо взаєморозуміння з ключових питань, але й забезпечуємо стабільність у Центральній і Східній Європі", - заявив він.

Крім того, Клюєв зазначив, що Україна продовжуватиме поглиблення взаємовигідної співпраці, в першу чергу в економічній сфері, з іншими державами та інтеграційними об'єднаннями, маючи на увазі Росію, США, Китай та багато інших держав.

До слова, у новій заяві представники Європейського Союзу висловили заклопотаність у зв'язку з процесом підрахунку голосів на парламентських виборах в Україні та сподівання на "швидкі і рішучі дії" від Києва.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 13-11-2012, 11:48
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх