Балога: Перевибори на проблемних округах – це єдиний здоровий компроміс

Балога: Перевибори на проблемних округах – це єдиний здоровий компромісЗа словами глави МНС України, після прийняття узгодженого рішення ЦВК, опозиції і Президента по п’яти проблемних округах, думки деяких суб’єктів уже відрізняються від того, про що вони говорили з початку.

Проте він переконаний, що потрібно дотриматися слова і "просто прийняти це рішення до виконання".

"За великим рахунком, опозиція більше ніяких претензій не висувала. Давайте будемо відвертими – опозиційні сили не мали спільної позиції з приводу більш широких вимог щодо встановлення результатів виборів. Тому в даній ситуації перевибори на проблемних округах – це єдиний здоровий компроміс", – написав Балога на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, зараз "не та ситуація, коли громадянський мир і спокій повинні страждати від чиєїсь недалекоглядності".

"Нам треба рухатися далі і знімати ті проблемні моменти по виборах, які ще не вирішені. І не тільки в межах проблемних округів, про які говорить опозиція. Їх насправді більше. Всі ці питання треба ставити на порядок денний і не затягувати з прийняттям конкретних рішень", – додав міністр.

До речі, за словами Президента ПАРЄ Жана-Клода Міньйона, в Україні зараз регрес демократії. І він повністю погоджується негативними оцінками міжнародних спостерігачів щодо цьогорічних виборів до Верховної Ради.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 9-11-2012, 11:51
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх