Кличко: За УДАР проголосують 15% виборців

Кличко: За УДАР проголосують 15% виборцівЛідер партії УДАР Віталій Кличко розраховує, що за її партійний список на виборах до Верховної Ради проголосують не менше 15% виборців.

"Ми готуємося до захисту голосів громадян. Причому, голосів як за свою партію, так і за ті сили, які не пов'язані з нинішньою владою. Будемо співпрацювати з громадськими організаціями, з українськими та закордонними спостерігачами, журналістами", - заявив Кличко.

Також Кличко нагадав, що УДАР ще в лютому звернувся до колег з опозиції із пропозицією створити центр по захисту результатів виборів, спільно навчати спостерігачів і членів комісій, як протистояти фальсифікаціям.

"Відповіді як не було, так і немає. В той же час "Батьківщина" за своєю квотою подала до деяких окружні комісії членів Партії регіонів. Дивовижна ситуація", - зазначив він.

До слова, партія УДАР Віталія Кличка почала акцію "Люстрація влади", її мета - збирати інформацію про факти корупції у регіонах з боку держслужбовців, прокурорів, суддів, керівників бюджетних організацій.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 6-09-2012, 12:47
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх