Тягнибок: Литвину щось пообіцяли

Тягнибок: Литвину щось пообіцяли
Опозиціонери, які вийшли з парламенту, виступили перед протестувальниками - промову виголосили Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк та Анатолій Гриценко.

Після них виступив нардеп Сергій Пашинський.

"Ви бачите, що ми показали цим нелюдам, що ми можемо. Вони намагалися пробити закон про мову, щоб принести його на блюдечку своєму хазяїну Путіну до його приїзду в Україну 12 липня. Вони побоялися йти проти народу. Янукович побоявся дати прес-конференцію. Це було вперше за все його правління. Литвин також дав задню", - сказав Олег Тягнибок.

Він також розповів, що Литвина не зняли сьогодні з посади, тому що йому щось пообіцяли в Житомирській області, де він балатуватиметься. У зв'язку з цим Тягнибок закликав жителів Житомирщини не голосувати за Литвина.

"Скажіть, чи в Україні існують проблеми з українською мовою або іншими мовами? Кожна меншина може мати свою школу та газети. Коли ми стоїмо тут і по всіх областях, ми не проти когось, ми за себе, за українську мову та звичаї", - зазначив Тягнибок.

Нагадаємо, прихильники Об'єднаної опозиції з прапорами зібралися перед парламентом. Наразі біля будівлі Верховної Ради перебуває 350 прихильників Об'єднаної опозиції і ще 50 свободівців.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 30-07-2012, 13:15
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх