Польські журналісти вибачились перед українськими жінками чотирма мовами

Польські журналісти вибачились перед українськими жінками чотирма мовами
Польська радіостанція Eska Rock вибачилася перед громадянками Україні за непристойні жарти, які минулого тижня озвучили двоє її провідних в одній з ранкових програм.

Вибачення прозвучало в ефірі польською, англійською, російською та французькою мовами.

"Прагнемо висловити своє глибоке співчуття з приводу наших висловлювань щодо українських жінок", - заявив журналіст Міхал Фігурскій.

Він зазначив, що вони з колегою Кубою Воєвудський не мали на меті образити українок. Журналіст додав, що вони втілились в образ вигаданих людей, які нібито були дуже засмучені через погані результати гри збірної Польщі з футболу і заздрили успіхам збірної України на ЄВРО-2012.

"Особисто вважаємо, що українські жінки мають виняткову красу, яка викликає у нас подив і повагу, що стосується також інших ваших представників прекрасної і братської, нам полякам, нації", - підкреслив Фігурскій.

Нагадаємо, за висловлені в ефірі радіостанції Eska Rock непристойні жарти про громадянок України, перед українським судом відповідатимуть двоє відомих польських журналістів Куба Воєвудський та Міхал Фігурський.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 22-06-2012, 13:37
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх