Тиждень: Партію регіонів у Європарламенті назвали "додемократичною"

Тиждень: Партію регіонів у Європарламенті назвали "додемократичною"
Джерела у Страсбурзі заявили, що демарш нардепів від Партії регіонів під час засідання Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС нікого особливо не здивував, а "вкотре довів колективну невихованість тих, хто входить до складу Партії регіонів".

“Це не перші подібні капризи,” - сазав один із адміністративних співробітників ЄП.

Поміж того, у Європарламенті переконані, що ця політична сила є "додемократичною" - тобто такою, що "збудована на жорсткому підпорядкуванні, на звичці силою продавлювати рішення, що не влаштовують політичних опонентів".

"Представники правлячої української партії справили враження людей, які були в Страсбурзі, а думали лише про київське начальство. Ми всі вирішили, що демонстративний вихід з зали більше був розрахований на Київ, ніж на Страсбург", - каже співрозмовник.

Як відомо, 14 червня в Страсбурзі представники парламентської більшості української частини делегації Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС залишили засідання комітету на знак протесту проти дій голови української частини делегації Бориса Тарасюка при голосуванні за підсумкову заяву і рекомендації комітету.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 19-06-2012, 11:54
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх