Опитування: Тільки 15% громадян України бачать свою країну в НАТО

Опитування: Тільки 15% громадян України бачать свою країну в НАТОБільшість громадян України проти членства країни в НАТО, свідчать результати опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи".

Директор "Демініціатив" Ірина Бекешкіна, повідомила, що тільки 15% респондентів проголосували б за вступ України в НАТО, проти — 62%.

При цьому серед противників вступу в НАТО 63% побоюються, що Україна може бути втягнута у військові дії Альянсу, 46% вважають НАТО "агресивним імперіалістичним блоком", а 34% упевнені, що Україна має бути позаблоковою державою.

У той же час, українці мало знають про НАТО: 48% опитаних не знайомі з процесом прийняття рішень в альянсі: 14,9% респондентів вважають, що рішення приймаються більшістю голосів, 19,7% зазначили, що рішення приймаються консенсусом, коли згодні всі країни-члени НАТО.

За словами Ірини Бекешкіної, в разі проведення всеукраїнського референдуму з питання вступу України в НАТО він був би програний.

"Народ байдужий до цього питання", — констатувала вона.

Опитування проводилося з 30 березня по 4 квітня цього року. Опитано 2009 осіб у всіх регіонах Україні. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 17-05-2012, 14:23
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх