США: жасминовий секс і баюри

США: жасминовий секс і баюриНа сьогодні фірма виплатила в рамках відшкодування 142 млн. доларів у відповідь на 651 позов в американських судах. Але це лише верхівка айсберга. До розгляду прийнято ще 12 тисяч таких позовів.

Лавина скарг проти фірми «Баєр» покотилася минулого року. Жінки звинувачують концерн у тому, що «Жасмин», як і інші контрацептиви так званого третього і четвертого покоління, мають шкідливі побочні реакції, включно по ризик смерті. На думку позивачок, є докази, які доводять зв’язок препарату під назвою «Жасмин», і таких хвороб, як інсульти, тромбози та остеопороз (зменшення щільності кісткової тканини). Американський Центр здоров’я FDA стверджує, що аж 190 жінок по всьому світу померли внаслідок вживання таблеток «Жасмин». У самій Німеччині офіційно зареєстровано 12 смертей внаслідок ускладнень здоров’я, що підтверджує Федеральний інститут ліків та медичної продукції.

Оприлюднений німецькими лікарняними касами рапорт із використання та списання препаратів не залишає сумнівів, що найновіші контрацептивні засоби, так званого четвертого покоління, стають щораз більше шкідливими. Вони містять нові гормони, що удвічі підвищують ризик захворювання на тромбоз та емболію.

На 100 тис. жінок, які не використовують протизачаткові таблетки, тільки три не хворіють тромбозом глибоких вен, тоді як серед тих, хто вживає ці препарати, це число становить 20.

На жаль, попри застереження про шкідливість, лікарі щоразу частіше прописують контрацептивні таблетки, причому навіть підліткам. У Німеччині в 2011 році на 18% зросла кількість дівчаток віком від 12 до 16 років, які їх вживають, а у віковій категорії від 16 до 19 років – навіть до 74% у деяких регіонах.

Концерн «Баєр», хоч і сів у глибоченьку баюру з цими позовами, не має наміру відкликати свої контрацептиви, такі як «Жасмин», із продажу. За 2010 рік оборот фірми зріс до 35 млрд. євро. На самих лише таблетках фірма заробила 1,1 млрд. євро.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 1-05-2012, 13:17
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх