У Білорусі масові арешти модераторів соціальних мереж

У Білорусі масові арешти модераторів соціальних мережУ Мінську затримали адміністраторів опозиційних груп у соціальних мережах. За попередньою інформацією, затримані Павло Евтехеєв, Андрій Ткачов, Роман Протасевич і ще 2-3 людини.

Зламали найбільші групи у соціальній мережі "Вконтакте", зокрема, "Набрид нам цей Лукашенко". Тут налічувалося 37000 користувачів.

Матір одного із затриманих Павла Евтехеєва розповіла, що працівники КДБ забрали її сина і його комп'ютер. Жінка вимагала посвідчення працівників, але спочатку їй відмовляли.

"Вони мені погрожували, що заарештують і мене за опір, але я наполягла. Дані одного посвідчення на ім'я співробітника МВС Олександра Олександровича Макарова я записала. Чула, як вони вимагали, щоб син сказав їм всі паролі", - розповіла мама затриманого.

Також вона додала, що співробітники постійно перемовлялися між собою.

"З розмови я зрозуміла, що вони заарештовують людей по всьому Мінську", - повідомила вона.

В одиного з модераторів групи Сергія Беспалова вдома пройшов обшук. Проте він залишився на волі, бо його не було у квартирі на час обшуку.

"Наша група вже давно муляла очі спецслужбам. Групу "Набрид нам цей Лукашенко" хотіли видалити ще з самим початком "мовчазних акцій". Минулого літа це не вдалося, а тепер вони взяли реванш, мабуть, залучили сторонніх фахівців", - розповів один з адміністраторів, який залишився на волі.

Неповнолітній Роман Протасевич через 4 години після затримання був звільнений.

До слова, У столиці Білорусі Мінську в одній із квартир на дев'ятому поверсі 32-річна жінка викинулася з вікна з двома маленькими дітьми (2 і 7 років). Будинок відомий усім, як журналістський.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 31-08-2012, 13:17
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх