онлайн казино Украины

Що питали чернігівці про кінець світу у Яндекса?

Що питали чернігівці про кінець світу у Яндекса?Українські користувачі пошуку Яндекса почали активно цікавитися черговим "кінцем світу" ще наприкінці жовтня.
А ближче до останнього тижня листопада про нього питали вже понад 15 тисяч разів на добу.
У грудні щоденна кількість запитів зросла майже до 20 тисяч.
Представник прес-служби компанії "Яндекс.Україна" Наталія Журавльова.
66% усіх запитів українців про кінець світу — це досить загальні питання без уточнення, наприклад, [кінець світу 2012] або [новини про кінець світу]. Приблизно в 17% випадків користувачі хотіли знати, що ж буде та чи буде взагалі: [кінець світу 2012 рік 21 грудня що буде в україні], [чи правда що буде кінець світу].
3% запитів про кінець світу — це питання про точну дату та час події: [коли буде кінець світу], [21 грудня 2012 року кінець світу о котрій].
2% — спроба знайти інформацію про "скасування" кінця світу: [кінець світу 2012 скасовується], [кінця світу в 2012 не буде].
Решта запитів (близько 12%) — це пошук фільмів, телепередач, музики, анекдотів, статусів і сонників на апокаліптичну тему: [кінець світу 2012 відео], [шукаю друга на кінець світу дивитися онлайн].
Приблизно в кожному восьмому запиті про кінець світу жителі Чернігова, як і решта українських користувачів Яндекса, хотіли дізнатися думку різних авторитетних джерел.
Найчастіше шукали коментарі екстрасенсів та ясновидців (близько 5% усіх запитів), наприклад, [кінець світу 21 грудня 2012 року передбачення ванги]. На другому місці за популярністю (3%) Оракул Шамбали, Далай-Лама та інші тибетські монахи: [кінець світу 21 грудня передбачення тибетських лам].
Приблизно по 1% припадає на питання до вчених [кінець світу 21 грудня 2012 року думка вчених] і звернення до світових релігій: [кінець світу за біблією], [що говорить церква про кінець світу ].
Винуватцями події, індіанцями майя, користувачі цікавилися лише в 0,7% запитів — [кінець світу 2012 майя].
Дехто з чернігівців питав і таке: [21 грудня 2012 року кінець світу виключать світло], [батюшка поспорил на мартини что конца света не будет], [современные подземные города на случай конца света], [покуда я не схожу на концерт rammstein конца света не будет], [как в мексике готовятся к концу света].

Добавлено: 21-12-2012, 10:28
0
0

Похожие публикации


Наверх