онлайн казино Украины

Світовий банк погіршив прогноз для економіки України

Світовий банк погіршив прогноз для економіки УкраїниЕксперти Світового банку погіршили оцінки скорочення української економіки у 2015 році із 1% до 2,3%.

Про це йдеться у черговому дослідженні банку "Глобальні економічні перспективи", яке оновлюється двічі на рік, повідомляє ВВС Україна.

Головним ризиком як для економіки України, так і для економіки регіону у Світовому банку вважають напруженість у відносинах України та Росії.

Напруженість між Росією і Україною і застосування економічних санкцій разом зі стагнацією єврозони та інфляційними очікуваннями залишаться ключовими ризиками для регіону,
— йдеться у доповіді.

При цьому, за оцінками експертів банку, економічне зростання країн СНД у 2015 році загальмується до 1,5%, зростання країн Східної Європи становитиме близько 2,6% при загальному прогнозі зростання світової економіки в 3%.

За підрахунками Світового банку, у 2014 році економіка України скоротилася на 8,2%, що відповідає попереднім прогнозам.

У Світовому банку також припускають можливе відновлення економічного росту вже у 2016 році "за умови структурних змін, включаючи розвиток ділового середовища та зміцнення вразливих банківських систем за підтримки Світового банку та Міжнародного валютного фонду".

Нагадаємо, держбюджет-2015 ухвалено із доходами 475,9 млрд грн, видатками 527,8 млрд грн і дефіцитом 63,6 млрд грн. Цьогоріч, до слова, казна недоотримала 36,3 млрд гривень.

Добавлено: 14-01-2015, 10:48
0
0

Похожие публикации


Наверх