Через страйк в аеропорту Франкфурта скасували сотні рейсів

Через страйк в аеропорту Франкфурта скасували сотні рейсівСтрайк працівників франкфуртського аеропорту, що входить до трійки найбільших у Європі, призвів до скасування майже 300 рейсів.

Оператор аеропорту Fraport AG, що знаходиться у Франкфурті-на-Майні, повідомив про скасування понад 280 з 1.300 запланованих на п'ятницю рейсів, оскільки близько 200 авіадиспетчерів і регулювальників руху оголосили страйк через відсутність угоди про заробітну плату.

Між тим, вчора директор-розпорядник аеропорту Пітер Шмідт повідомив, що "план дій на завтрашній день" у керівництва вже є. "У нас достатньо співробітників, щоб, як сьогодні, забезпечити хоча б 50% рейсів", - сказав він у четвер.

Нагадаємо, в четвер через страйк було скасовано 172 рейси.

При цьому через скасування рейсів у переважній більшості випадків постраждала німецька авіакомпанія Deutsche Lufthansa, якій довелося пожертвувати польотами по Німеччині і Європі, щоб зберегти рейси на далекі відстані.

Не зумівши домовитися з Fraport про підвищення зарплати, профспілка GdF закликала 200 працівників аеропорту до страйку в четвер з 14:00 до 21:00 GMT, а недавно повідомлялося, що сьогодні страйк пройде з 8:00 до 22:00.


Источник: http://news.finance.ua
шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 17-02-2012, 12:04
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх