Тігіпко пропонує не платити студентам за стажування

Тігіпко пропонує не платити студентам за стажуванняМінсоцполітики представило концепцію нового проекту закону "Про зайнятість населення", який, зокрема, звільнить роботодавців від необхідності платити студентам у період стажування.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Кабмін дозволить роботодавцям "за згодою сторін" не виплачувати зарплату студентам і учням ПТУ в період стажування, оскільки молодим людям "часто вигідно просто отримати досвід".

"Ми впроваджуємо стимули для стажування студентів та учнів ПТУ до шести місяців. Роботодавець за згодою сторін може звільнятися від виплати заробітної плати в період стажування. Сьогодні це забороняє українське законодавство", - пояснив міністр.

"Якщо беруть людину на роботу, їй обов'язково повинні платити зарплату. Але молодій людині дуже часто вигідно просто отримати досвід навіть без виплати зарплати. Це підвищить її конкурентоспроможність на ринку праці. Тому ми пропонуємо ввести таку норму", - зазначив Тігіпко.

Крім того, уряд пропонує у трудовій книжці в обов'язковому порядку робити запис про проходження стажування студентом, "що буде свідчити про досвід роботи".

"Роботодавець може також виплатити заробітну плату за період стажування, але при цьому звільняється від єдиного соціального внеску", - додав Тігіпко.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 6-04-2012, 12:03
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх