Промисловість Чернігівщини набирає обертів

Промисловість Чернігівщини набирає обертівНа 0,2% у січні–листопаді 2012р. збільшився випуск промислової продукції порівняно з відповідним періодом минулого року.
Суттєвий приріст(9,1%)одержано в добувній промисловості,а серед основних видів діяльності переробної – у хімічній промисловості(14,4%),виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів(3,7%).
Повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
Упродовж січня–листопада 2012р. більше, ніж рік тому, видобуто природного газу, вироблено торф’яних брикетів і напівбрикетів, постільної білизни, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низьковольтної електричної апаратури, устатковання електросигнального.
Серед продуктів харчування на 39,7% збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 14,3% – круп, на 15,4% – обробленого рідкого молока, на 10,7% – вершкового масла, на 10,4% – кисломолочних продуктів, на 8,6% – олії соняшникової нерафінованої.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 19-12-2012, 11:37
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх