Наша медицина найкраща! "Фокус" не жартує

Наша медицина найкраща! "Фокус" не жартуєЧернігів посів друге місце за оцінкою рівня медичного обслуговування у дослідженні журналу «Фокус». Лідером у цій позиції став Івано-Франківськ.

Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

Оцінювалися такі дані як кількість кваліфікованих лікарів, лікувальних закладів, ліжко-місць у лікарнях, карет швидкої допомоги. За цими показниками Чернігів отримав 49 балів із максимальних 50.

На думку міського голови Олександра Соколова, нашому місту дали цілком справедливу оцінку, адже останніми роками галузь охорони здоров’я перебуває під пильною увагою органів влади. Додатково зароблені до бюджету кошти спрямовуються на посилення матеріально-технічної бази лікувальних закладів міста, закуповується сучасна діагностична та лікувальна апаратура, завдяки співпраці з містами-побратимами поповнюється парк карет швидкої допомоги.

Успішно зарекомендувала себе Програма профілактики і лікування артеріальної гіпертензії, попередження смертності та інвалідності населення внаслідок серцево-судинних захворювань у м. Чернігові на період до 2013 року. Впроваджується цільова Програма протидії захворюванню на туберкульоз, розрахована до 2016 року. Ці та інші заходи, зокрема, інформаційно-просвітницького характеру, сприяють стабільному зниженню рівня захворюваності жителів обласного центру на вищезазначені хвороби.

Загалом за результатами дослідження 73 міст України Чернігів потрапив до 20 здорових міст України, зайнявши 16 місце. Лідерами рейтингу стали Мукачеве, Івано-Франківськ та Чернівці. У попередніх дослідженнях журналу «Фокус» Чернігів увійшов до двадцятки найбільш культурних міст України.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 17-08-2012, 11:06
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх