Чернігівцям „до лампочки” проблеми Стрижня та незаконної забудови?

Чернігівцям „до лампочки” проблеми Стрижня та незаконної забудови? Представники «Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень» представили результати соціологічного дослідження. Що ж на думку виборців є найголовнішою проблемою

На першому місці опинився стан доріг.

У першій п’ятірці: якість комунальних послуг, високі ціни на товари та послуги, низька якість медичних послуг, безробіття.

Проблеми ж річки Стрижень набрали лише 7,6% і займають десяту позицію.

Помітно, що першочергові проблеми на думку експертного середовища і звичайного населення різко відрізняються одне від одного, - зазначив президент «Поліського фонду міжнародних і регіональних досліджень» Геннадій Максак.

Незаконні забудови відповідно набрали лише 0,2 % і у списку проблем є передостанніми.

Невже команди депутатів прогадали і взялися не за ті проблеми?

Результати досліджень та своє звернення адресували представники «Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень» та Чернігівського освітнього центру «Ініціатива» депутатам та штабам політичних партій. З пропозицією включити вирішення цих проблем до своїх передвиборчих програм.

Представники громадських організацій будуть контролювати, як кандидати включать ці проблеми до своїх передвиборчих програм. Оцінюватимуть практичність виконання. Не просто обіцянки виконання, а план і конкретні пропозиції, - зазначив Павло Пущенко, голова освітнього центру «Ініціатива».

Яким чином будуть вирішуватися ці проблеми, хоча б у передвиборчих програмах, а не в реальності? Результати досліджень обіцяють представити восени, ще до виборів.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 3-08-2012, 11:46
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх