онлайн казино Украины

23 сесія міської ради – головні питання

23 сесія міської ради – головні питанняПовідомляє сайт Чернігівської міської ради.

Пленарне засідання розпочнеться 31 липня 2012 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради від 31 січня 2011 року "Про Програму поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011-2015 роки" (5сесія 6 скликання).

2. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року "Про міський бюджет на 2012 рік" (16 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (17 сесія, 18 сесія, 19 сесія, 20 сесія, 21 сесія 6 скликання).

3. Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова за перше півріччя 2012 року.

4. Про надання дозволу на приватизацію житлових приміщень у гуртожитках, що розташовані за адресами: м. Чернігів, вул. Кільцева, 20 та Генерала Бєлова, 8.

5. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради.

6. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об'єктів соціальної інфраструктури.

7. Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території третього мікрорайону житлового району "Масани".

8. Про внесення доповнень до Положення про управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради.

9. Про комісію з питань забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків та затвердження Положення.

10. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

11. Про надання дозволу на виготовлення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

12. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та будівництва індивідуального гаража.

13. Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

14. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення садівництва та городництва.

15. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за давністю користування.

16. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою зі зміни цільового призначення земельних ділянок громадян.

17. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова.

18. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова.

19. Про депутатські запити.

20. Різне.

На сесію запрошуються заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівники структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представники засобів масової інформації.

Добавлено: 20-07-2012, 13:07
0
0

Похожие публикации


Наверх