Міська влада не звертає уваги на скарги жителів постраждалого від вибуху будинку?

Міська влада не звертає уваги на скарги жителів постраждалого від вибуху будинку?Квартиру покійного Едуарда Ільїна, яка опинилася в епіцентрі вибуху, що постраждала не вважають. відселенців висловлювалися за те, щоб швидше зняти гроші з рахунку. Вони побоювалися, що частина цих коштів може піти на оплату їх проживання в гуртожитках та готелі.

31 травня заступник чернігівського міського голови Олександр Сердюк та Микола Сенькович прийшли на зустріч з жителями підірваних під'їздів.

- Мер їздив до Києва, був у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій , - звітував Сердюк. - Залишив там необхідні документи. Під вівторок знову поїдемо, щоб зустрітися з Балогою (міністром з питань надзвичайних ситуацій Віктором Балогою. - Авт.) І Порошенко (міністром економічного розвитку і торгівлі Петром Порошенко. - Авт.). Вони після 5 числа з'являться на місці. Потрібно поговорити про гроші. (Міська влада заявляють, що вибух будинку № 36 визнали техногенною катастрофою місцевого значення, але від уряду просять близько 16 мільйонів гривень на ліквідацію його наслідків. - Авт.). Ще це питання треба погоджувати з Мінрегіонбудом.

Обговорили процедуру покупки квартир. Вирішили, що міськрада перерахує на кожну сім'ю суму компенсації за втрачене житло, а квадратні метри сім'ї будуть купувати самостійно.

Жителі третього і наступних під'їздів будинку № 36 по вул. 50 років ВЛКСМ, в якому два місяці тому стався вибух, скаржаться, що міська влада на них не звертають уваги і нічого не говорять про те, що буде з будинком. Всі новини про своє житло дізнаються з преси і з чуток. А те, що їм не платять компенсації, як виселеним сусідам, не пригнічує.

- Якщо будуть прибирати ті під'їзди - не обсиплються наші, не складеться чи п'ятиповерхівка, як картковий будиночок? - Запитує 33-річний Олександр Насалевец. - З цього приводу я від мешканців будинку писав листи, але влада нічого не відповіла.

Дзвонимо до квартири на першому поверсі. Запитуємо, чи потрібна підтримка влади.

- Чи не буде холодно у нас, коли знесуть два під'їзди? - Переживає Людмила Цурканова. - Стінка моєї спальні виходить на відселені квартири. В березні у нас було холодно, тому що ці квартири не опалювалися. А як буде в мороз після того, як два перших під'їзду знесуть? Утеплять чи стіну, яка раніше була міжквартирній, а тепер стане зовнішньої? Ще кажуть, що на місці знесених під'їздів побудують секцію на сім-дев'ять поверхів. По-хорошому, весь наш будинок треба знести.Мало які тріщини в ньому з'явилися. Та хіба ж в нашій країні таке може бути? Літні мешканці третього під'їзду спокійніше сприймають труднощі.

- Я боюся підходити до краю балкона - перила хитаються, - скаржиться пенсіонерка Ніна Heчепа. - Від балконної плити відірвалася стійка, до якої кріпиться огородження. В залі від вибуху ушкодилася рама металопластикового вікна - повискакували металеві засувки. І тепер воно не відкривається. Майстер, який встановлював, сфотографував вікно, фото відіслав на фабрику в Черкаси. Йому обіцяли передати 10 грамів дуже дорогого клею, щоб відремонтувати.

- У мене вилетіли два скла, тріснула дерев'яна рама, - показує 85-річний Василь Убозько . - Скло відразу вставили, а раму і сам зможу відремонтувати, адже я - колишній ЖЕКовец. Можна і центральний брус замінити. Зараз закрити вікно проблематично.

- Міськрада вам допоміг чимось?

- У перші дні після вибуху мені вставили вибиті стекла. А раму я і сам поремонтірую, руки ж є.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 11-06-2012, 10:52
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх