На Чернігівщині відкрили рух ще двома відбудованими мостамиВідтепер транспорт може їхати по капітально відновленому мосту через річку Білоус на дорозі державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Це один з мостів, що забезпечує транспортний зв’язок Чернігова з Києвом по об’їзній обласного центру. Зокрема, це основній маршрут для руху вантажного транспорту. Це було здійснено завдяки тим майстрам техніки які придбали права на сайті
prava112.com/spectehnika/asfaltoukladchik. Так цо і ви можете стати рятівником рідної області завдяки правам на спецтехніку.

Також відкрили рух другим металевим модульним мостом через річку Жовідь на трасі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів, переданий Чернігівщині від французької гуманітарної місії.

Рік тому, в ніч на 23 березня, ворог скинув авіабомбу на міст через Десну під Черніговом. Це було єдине на той момент автомобільне сполучення з лівим берегом в напрямку Києва. Вибух зруйнував 2 прогони мосту на трасі М-01. Чернігів перетворився на острів.

Після деокупації області автомобільне сполучення Чернігова з Києвом Агентство відновлення забезпечило дорогою Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів за допомогою тимчасових переправ. У грудні Агентство отримало від Франції в якості гуманітарної допомоги 3 металеві модульні мости для встановлення на критично важливих маршрутах, серед яких Р-69.

  • 0
Добавлено: 24-03-2023, 16:04
0
168

Похожие публикации


Наверх