онлайн казино Украины

Влада намагається віддати Чернігів одіозному Микитасю, – Голобуцький про масові обшуки в місті

Обшуки на комунальних підприємствах Чернігова свідчать про намагання влади взяти під контроль місто й провести свого кандидата на 206 округу. Про це заявив політичний експерт Олексій Голобуцький у Facebook, пише Gazeta.ua.

«Вчора відбувся 56-й за місяць обшук на комунальних підприємствах Чернігова. Вибори на 206 окрузі ще не почалися, але там уже «гаряче».

Зеленський намагається віддати Чернігів одіозному Микитасю, який перебуває під слідством. Це взаємовигідний симбіоз. Микитась здав усіх в обмін на можливість балотуватися в депутати, а влада отримала «підвішеного» кримінальними справами кандидата, на 100% «свою людину». Власне, Микитась уже вигравав на цьому окрузі 2016 року, але більше там не з'являвся», – написав Голобуцький.

Політичний експерт зазначив, що в Офісі президента незадоволені тим, що мер Чернігова відкрито критикує центральну владу.

«Зараз Банкова хоче перемогти Атрошенка з допомогою Микитася і силовиків. Тому що в Офісі президента підгорає від позиції мера Чернігова Атрошенка, який демонструє незалежну політику й дозволяє собі критикувати дії президента Зеленського.

Мер не мовчить, коли зачіпають інтереси міста. Саме він першим на всю Україну заявив, що влада перекладає відповідальність за тарифи на мерів. І завдяки розголосу цього факту Банкова пішла на поступки й передбачила компенсацію містам, щоб перекрити різницю в тарифах. І це не єдиний такий випадок. Саме тому Банкова й хоче віддати Чернігів Микитасю», – підсумував Голобуцький.

Похожие публикации


Наверх