онлайн казино Украины

Річниця Голодомору. У Чернігові згадали жертв геноциду українців

Учора, 27 листопада, біля П’ятницької церкви чернігівці згадали жертв голодоморів.

Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. До загальнонаціональної акції «Запали свічку» сьогодні приєдналися й чернігівці.

У меморіальному заході взяли участь представники органів влади, історики, молодь, громадські активісти, учасники бойових дій та просто небайдужі до болю тих страшних подій повідомили у Чернігівській облдержадміністрації.

Голодомор – геноцид проти Українського народу, результат спеціально організованого комуністичним керівництвом штучного голоду в 19321933 роках, що спричинив загибель мільйонів людських життів.

Цього дня керуючий Чернігівською єпархією Православної Церкви України архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій відправив заупокійну літію за жертвами Голодомору.

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус закликав пам’ятати про ці трагічні події і передати цю зболену пам’ять нашим нащадкам.

У жалобному заході також взяли участь народні депутати України з Чернігова, голова обласної ради Олена Дмитренко, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко, представники міської громади.

Учасники зібрання вшанували тих, хто загинув, та тих, хто попри все не скорився, хвилиною мовчання та встановили лампадки в пам’ять про численні жертви нашого народу.

Похожие публикации


Наверх