онлайн казино Украины

У Чернігові відкрилося перше тематичне «Cільпо»

Новий супермаркет «Сільпо» відкрився сьогодні на місці колишнього «Симпатика», в торгово-розважальному комплексі ЦУМ. В цей же час, біля ТРЦ, урочисто відкрили повністю оновлену площу. Під час відкриття останньої людям роздавали безкоштовне морозиво та піццу, відбувалися різноманітні конкурси та вікторини.

Нове «Сільпо» тематичне – воно зроблене, так би мовити, в стилі кіно. Підсвітка у формі кінострічки, тематичні постери на стінах, де фрази з українських народних пісень ілюстровані кадрами з відомих голівудських фільмів, позначки товару в формі Зірок слави і тому подібні цікавинки.

До слова, під час відкриття не обійшлося без невеликого конфлікту. Так, приблизно з 11:30 біля входу з боку проспекту Миру, почали збиратися люди. Коли за півгодини настав час відкриватися, біля дверей вже зібралося близько 200 людей. Однак, коли час минув, а людей так ніхто не пустив, дехто почав калатати руками в металеві двері та кликати адміністратора, аби той пояснив, що відбувається. Дехто з відвідувачів навіть хотів покликати очільника міста Владислава Атрошенка, який саме в цей час був неподалік та відкривав оновлену площу. Зрештою, до людей вийшов представник магазину і пояснив – з цього боку поки нікого не пускатимуть, тож варто йти на вхід зі сторони стоянки. Чому не можна було сказати цього раніше – невідомо. Зрештою, хвилин за 20 двері відчинилися.

Слід зазначити, що площа нового супермаркету менша, ніж була у «Симпатику». Так, вхід посунули трошки вглиб, а частину де були напої віддали під різноманітні магазини.

З найцікавішого – в новому супермаркеті працюють каси самообслуговування. Раніше, в нашому місті такі були лише в одному з магазинів на Масанах.

З'явилися у новому "Сільпо" і бокси для роздільного збору сміття.

Ми вирішили поцікавитися у відвідувачів – які враження виникли у них під час відвідування нового «Сільпо»?

Ніна Володимирівна:

Цэны сумашедшие. Не каждый студент или пенсионер может себе это позволить. На Музыкалке в «Сильпо» дешевле. Я везде была в магазинах и таких цен еще не видела. Но конечно продукты все свежие. Не известно, как потом будет. В «Симпатике» тоже были хорошие продукты по началу, а потом уже крысы бегали в человеческий рост. Он мне по началу мне очень понравился, все там классно было. А про «Сильпо» сейчас могу сказать, что все очень дорого. Думала, что может в честь открытия сделают по дешевле, заинтригуют людей.

Юрій:

Мне «Симпатик» больше нравился. Красивый был магазин, цветной. А тут людей много, кружишься в тени какой-то. Люди то в лево, то в право идут. Очень много посетителей. Пока не получилось рассмотреть сам магазин. Думаю, что когда немного ажиотаж спадет, то еще зайду, осмотрю, что и как. А в «Симпатике» хорошо было. Лаваши вкусные были, блинчики.

Юлія:

Я раніше їздила в «Сільпо» до Голівуду. А тепер мені ближче і зручніше. Правда поки не відомо, як з парковкою буде, але поки це місцерозташування для мене краще. Стосовно самого магазину, то роздивитися його як слід не вийшло. Занадто багато людей. Тому і враження конкретного немає. Але дизайн гарний. В Чернігові це перше тематичне «Сільпо». Хоча воно в такому стилі, що більше підійшло б аби десь поряд кінотеатр працював.

Поліна:

На «Сільпо» я чекала дуже давно. Продукти більш якісні, вибір величезний, обслуговування краще. Випічка гарна, асортимент більший. «Сільпо» мої сподівання виправдало, але занадто великий натовп. Я не люблю такого, завжди намагаюся ходити по магазинах, коли людей якомога менше. Але в цілому дуже рада, що нарешті в цьому районі з’явився якісний супермаркет. Тому сьогодні ажіотаж але потім буде все, як по маслу. А стосовно того в якому він стилі, то як на мене, поки це найкрасивіший магазин у Чернігові.

Сподобалася людям і оновлена площа біля ЦУМу. Наприклад, пані Поліна нарікала лише на те, що безкоштовне морозиво та піцу, які роздавали під час урочистостей, люди розбирали занадто нахабно. Але в цілому відкриття, на її думку, пройшло гарно.

На оновленій площі тепер є невеликий газон, дві зупинки громадського транспорту, та дерева у горщиках оточені лавками.

Прийшла на міське свято і чернігівка Оксана:

Организация супер. Детям нравяться все эти бесплатные штуки – пицца, мороженное. Для детей как минимум прикольное времяпровождение. Касательно самой площади, то мне она нравиться. Вообще город преображается. И это супер. Я смотрю на курортные города, Одесса, Коблево и скажу, что сейчас мы от них отличаемся только отсутствием моря. Поэтому я в полном восторге. Не хочеться ехать куда-то, париться в машинах, автобусах, что бы все равно увидеть, что у нас лучше.

  • 0
Добавлено: 10-07-2021, 08:08
0
266

Похожие публикации


Наверх