онлайн казино Украины

Коронавірус на Чернігівщині: одужавших за добу майже втричі більше, ніж захворівших

Станом на 1 червня у Чернігівській області зафіксовано 84 нових випадки COVID-19. Захворювання підтверджено у 36 прилучан, 16 чернігівців, 18 жителів Прилуцького району. По п’ять інфікованих у Корюківському та Менському районах, по одному – у Козелецькому, Срібнянському, Чернігівському й Сновському. З них дев’ять осіб госпіталізовано, решта лікується вдома.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА з посиланням на Управління охорони здоров’я.

Окрім цього медики заявили про смерть одного хворого на коронавірус. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, помер 83-річний чоловік з Менського району.

В той же час від коронавірусної інфекції в області одужало 230 хворих. З них 129 чернігівців, 14 прилучан, п’ятеро ніжинців, стільки ж мешканців Козелецького і Чернігівського районів. По три одужавших у Бобровицькому, Варвинському, Ічнянському, Куликівському, Новгород-Сіверському й Сновському районах, по чотири – у Бахмацькому, Корюківському, Ніжинському і Носівському, по сім – у Прилуцькому та Семенівському. По шість хворих одужало у Борзнянському, Менському й Ріпкинському районах, по одному – у Городнянському, Коропському, Срібнянському і Талалаївському, двоє – у Сосницькому. З них 45 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 56 784 випадки захворювання COVID-19, з них:

53 728 пацієнтів одужало;
1 319 — лікується амбулаторно;
314 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
1 326 летальних випадків;
97 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 1 900 досліджень.

Похожие публикации


Наверх