онлайн казино Украины

Третя акція: у Чернігові знову протестували проти підвищення тарифів

У Чернігові у сквері імені Попудренка сьогодні, 23 січня, протестували проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Акцію протесту назвали « Ні – тарифному геноциду».

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

В акції протесту взяли участь до сотні людей. Біля фонтану у парку встановили стенд з написом «Ні – тарифному геноциду», а в руках тримали плакати « Я хочу жити, а не виживати».

« Я газом не користуюся. А за що маю платити? Чому ? У мене є навіть квитанції з собою. А вони мені нараховують вартість річної замовленої потужності – 314 кубів. Я взагалі не користуюся. За що мені платити треба? Я піду оскаржувати в антимонопольний комітет. Поки ми не будемо ходити на акції протесту і висловлювати свою думку, нічого не зміниться», прокоментував чернігівець Віктор Шпічко.
Третя акція: у Чернігові знову протестували проти підвищення тарифів, фото-1
Зібралися люди на акцію протесту на 12:00. Подібні акції протесту сьогодні пройдуть і в інших містах Чернігівської області, сказав Вадим Антошин, член партії «ОПЗЖ», член виконкому Чернігівської міської ради. Він сьогодні брав слово біля мікрофону на мітингу. Сказав Суспільному, що акція не політична і без партійної символіки.

«Ми виступаємо проти тарифів, які нам підкинули як новорічний подарунок. Зараз газ за знижкою Зеленського по 7 гривень, але ж люди не отримали ще квитанції за січень. Там треба буде платити і по 11 гривень за газ, на 40 % дорожче за воду і на 20% зросте тепло, на 60 % електроенергія. Ми виступаємо проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Такі акції протесту сьогодні пройдуть у Ніжині, Прилуках, Городні, Сновську, Корюківці, Козельці, Бобровиці і в інших містах також», розповів Суспільному член виконкому Чернігівської міської ради, член партії «ОПЗЖ» Вадим Антошин.
Третя акція: у Чернігові знову протестували проти підвищення тарифів, фото-2
«Проти підвищення тарифів на газ, тепло, світло. Ми чекаємо квитанції, які будуть за січень. Я плачу за розподіл газу 53 гривні, за квартиру у 56 м.кв. Коли таке взагалі було ? За що платити? Я проти», - прокоментувала пенсіонерка Анна, яка прийшла на акцію протесту.

Нагадаємо, вперше у Чернігові на акцію протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги люди вийшли 12 січня, тоді зібралося біля двохсот людей. Вдруге, на протест вийшли 15 січня. Сьогодні протестували втретє, але як зазначили, ця акція протесту не була останньою.

О 13:30 акція протесту закінчилася і люди розійшлися.

  • 0
Добавлено: 25-01-2021, 08:07
0
367

Похожие публикации


Наверх