онлайн казино Украины

На Старій Подусівці у Чернігові на два місяці частково перекриють вулицю

Для проведення робіт на водопровідній мережі з 22 січня по 20 березня частково перекриють рух автотранспорту почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина на ділянці від нежитлової будівлі №14 (автозаправна станція) до залізничного переїзду.

Про це повідомила пресслужба міської ради.

Кілька днів тому на ділянці були виявлені потоки води. У результаті обстеження встановлено, що причиною витоку стали свищі, які утворилися на сталевому водопроводі діаметром 600 мм, який було збудовано у 1986 році. Він виробив свій термін експлуатації, має численні пошкодження, тому й виникає необхідність у повному, а не частковому ремонті. За висновком фахівців, інакше ця ділянка буде місцем нових аварій постійно. А аварійні ситуації на цьому водопроводі призводять до перекриття водопостачання населення та підприємств частини міста.

Для запобігання виникненню в подальшому аварійних ситуацій тут невідкладно буде зроблена заміна існуючого водопроводу на поліетиленові питні труби класу ПЕ 100 SDR 17, діаметром 630 мм, у сталевому футлярі, діаметром 800 мм, та улаштування залізобетонних колодязів. Проведення цих робіт забезпечить цілодобове та якісне водопостачання мешканців і підприємств.

На зазначеній ділянці в період часткового перекриття руху будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції у м.Чернігові.

  • 0
Добавлено: 22-01-2021, 08:19
0
316

Похожие публикации


Наверх