онлайн казино Украины

Владислав АТРОШЕНКО і Ярослав КУЦ відкрили оновлений дитячий майданчик на проспекті Миру

Чернігівський міський голова Владислав АТРОШЕНКО та начальник управління ЖКГ міської рад Ярослав КУЦ у четвер 15 жовтня відкрили після реконструкції дитячий майданчик на проспекті Миру між вулицями Івана Мазепи та Софії Русової.

Це місце для ігор малечі – надзвичайно популярне та відвідуване, встановлено понад 8 років тому, тож і потребувало оновлення.

–Цей майданчик має цікаву історію – ще коли я був народним депутатом України, я зробив його за свій кошт, – розповів Владислав АТРОШЕНКО. – Зараз ми його відновили, зробили покриття з гумової основи, зробили зону для діток з особливими потребами, додали додаткові елементи – і у місті з’явився оновлений, цікавий, насичений різними елементами майданчик. Користуйтеся на радість дітям. Будьте здорові!

– Устелене гумове покриття значно зручніше і безпечніше для дітей. Коли ми приступаємо до будь-якого проекту, ми передовсім усвідомлюємо – для чого це потрібно. У цьому випадку ми турбуємося насамперед про безпеку чернігівців, насамперед наймолодших. Саме тому невдовзі ми облаштуємо тут підвищений пішохідний перехід через проспект Миру від бульвару в бік вулиці Пирогова та пандус, аби сюди був безпечний доступ батькам з дітьми і людям, що пересуваються на візках, – поділився найближчими планами з благоустрою Ярослав КУЦ.

  • 0
Добавлено: 17-10-2020, 08:48
0
764

Похожие публикации


Наверх