онлайн казино Украины

Зламав ногу та не випускав із дому: вагітну чернігівку силоміць утримували в Німеччині

Чернігівські оперативники разом з берлінськими колегами повернули на батьківщину жінку з Чернігівщини. Її силоміць утримував колишній бойфренд-іноземець.

Таку інформацію оприлюднив сектор комунікації ГУНП.

На початку вересня по допомогу до поліції звернувся житель Чернігівської області й повідомив, що його донька поїхала до Німеччини, де її незаконно позбавив волі цивільний чоловік.

Спочатку батько спробував вирішити проблему самостійно, звернувшись до посольства, але це зайняло б чимало дорогоцінного часу. Тоді чоловік зателефонував до чернігівських поліцейських.

Як виявилося, його донька познайомилася з німцем у Чернігові. Між молодими людьми зав’язалися стосунки, жінка завагітніла. Пара вирішила разом виїхати до Німеччини.

Там ставлення німця до вагітної українки різко змінилося. Він наполягав аби жінка підписала якісь документи на німецькій мові. Після відмови це зробити чоловік перестав випускати жінку з дому та в пориві агресії зламав їй ногу.

Як розповів співробітник карного розшуку Чернігівського райвідділку, він знайшов перекладача з німецької та контакти берлінських колег, яким і повідомив про проблему. Згодом до пошуків долучилися оперативники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми.

Правоохоронці вирахували зловмисника та домоглися повернення українки на Батьківщину. Вся операція, від часу надходження інформації до повернення жінки додому, зайняла тиждень.

  • 0
Добавлено: 19-09-2020, 08:49
0
785

Похожие публикации


Наверх