онлайн казино Украины

Випускниця чернігівської школи №12 отримала найвищий бал за ЗНО з фізики

Випускниця 12-ої школи Дар’я Нємкевич, склала ЗНО з фізики на 200 балів. Вона друга в області випускниця, що здала цей предмет на максимум.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

Дар`я золота медалістка, має більше 50 дипломів з олімпіад. Займається програмуванням. У майбутньому хоче розробляти комп’ютерні ігри.

«Мені подобається, що там відкритий світ і не обмежуються дії гравця. Можна робити все, що завгодно.»
Так легко, як дівчина проходить рівень у грі, далося їй і ЗНО. 200 балів з фізики, 198 з математики та 197 з української.

«Я була впевнена, що все правильно зробила ще до оголошення результатів.»
Дар'я навчається у школі з поглибленим вивченням фізики і математики, проте зізнається, що фізикою зацікавилась не одразу.

«В 7 класі мені було складно з фізикою. Я пам’ятаю, як ми вечорами з бабусею і батьком сиділи і розв’язували мені задачі. В восьмому класі в мене змінився вчитель фізики і мені буквально з першої лекції було вже цікаво, я прямо загорілася цим предметом.»
Далі були обласні та всеукраїнські олімпіади. Дар’я має більше 50-ти дипломів, серед них, окрім фізики і математики, відзнаки з економіки та інформатики. Економіку за 9-й клас Дар’я пройшла у 7-му. Захоплення економікою поступово витіснило програмування.

«Я хочу пов’язати своє життя з програмуванням. А саме з розробкою ігор. Мені дуже подобається ідея, що ти створюєш новий світ, і у всю цю гру будуть грати багато людей.»
Вступати дівчина планує у Київський національний університет ім. Шевченка, на факультет комп’ютерних наук і кібернетики.

  • 0
Добавлено: 24-08-2020, 08:03
0
452

Похожие публикации


Наверх