онлайн казино Украины

Коронавірус на Чернігівщині: майже 20 хворих на коронавірус за добу

За минулу добу в Чернігівській області виявили 19 нових випадків інфікування коронавірусом. ПЛР-тест підтвердив захворювання у десяти жителів Чернігова, п’яти мешканців Прилук та одного з Ніжина. Також по одному хворому виявили у Козелецькому, Носівському та Ніжинському районах. Двоє інфікованих перебувають на госпіталізації у Ніжинській лікарні, решта лікуються амбулаторно.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА, з посиланням на Управління охорони здоров'я.

Одужали ж від COVID-19 за минулу добу лише троє пацієнтів: двоє з Прилук та один з Семенівського району. Вони отримали повторні негативні ПЛР-тести і виписані з медзакладів.

Загалом на Чернігівщині 631 випадок інфікування COVID-19, з них:

460 пацієнтів одужали;
135 — лікується амбулаторно;
20 — перебуває на госпіталізації;
11 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 5 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 4 - м. Чернігів);
5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Борзнянський район, 4 - м. Чернігів).
Протягом минулої доби в обласному лабораторному центрі провели 138 ПЛР-досліджень, а ось зразки для проведення ІФА-тестів до центру не надходили.

На сьогодні в області 155 активних випадків коронавірусу. З 631 хворого на Чернігівщині – 166 зареєстровані, як контактні особи. Решту інфікованих вважають первинними. Тому спеціалісти закликають дотримуватись соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

  • 0
Добавлено: 16-07-2020, 08:13
0
595

Похожие публикации


Наверх